Izveido savu CV ar motivācijas video

Pievieno personalizētu prezentācijas video jau šodien

Videoklipi ātri kļūst par vēlamo līdzekli darba pretendentiem, lai parādītu savas prasmes un pieredzi. Izmantojot video, jūs varat demonstrēt savu kvalifikāciju saistošā un interaktīvā veidā, ko nevar rakstīt tradicionālajos CV. Tas ļauj lapā kopīgot vairāk nekā tikai vārdus — varat parādīt, cik aizrautīgs un profesionāls esat, izmantojot vizuālos, audio un citus radošus elementus.

Turklāt video var palīdzēt darba devējiem labāk saprast, kas jūs esat kā cilvēks, kas tradicionālajos CV bieži netiek ņemts vērā. Video izmantošana jūsu CV ir efektīvs veids, kā izcelties uz konkurentiem un dot potenciālajiem darba devējiem labāku priekšstatu par jūsu kandidatūru.

4 iemesli, kāpēc izmantot CV Step Up​

Videoklips ļauj parādīt savu radošumu un unikālo pieeju darba meklēšanas procesam.

Video var sniegt pilnīgāku priekšstatu par to, kas jūs esat kā kandidāts, kā ar tradicionālo CV.
 

Labi izstrādāts video var atstāt paliekošu iespaidu uz potenciālajiem darba devējiem, palielinot jūsu izredzes tikt uzaicinātam uz interviju.

CV iekļaušana videoklipā parāda, ka esat profesionālis un nopietni uztverat darba meklējumus. Tas arī parāda, ka esat organizēts un labi sagatavots, kas var atstāt pozitīvu iespaidu uz potenciālajiem darba devējiem.

Izlasi atsauksmes

Kā vecākam cilvēkam mūsdienu darba tirgū man bija grūti izcelties starp jaunākiem, tehnoloģijām zinošiem pretendentiem. Taču šis pakalpojums ļāva man dinamiskākā veidā parādīt savu personību, prasmes un pieredzi. Process bija vienkāršs un lietotājam draudzīgs, un es varēju ātri ierakstīt un augšupielādēt savu videoklipu. Tas bija tāpat kā personīga intervija ar potenciālajiem darba devējiem, pat pirms tikšanās ar viņiem klātienē.
Kelvin Black
Dalasa, ASV
Sākumā es mazliet šaubījos par šī pakalpojuma izmantošanu, taču esmu tik priecīgs, ka to izmantoju! Video pievienošanas funkcija izcēla manu CV starp pārējiem, un intervijas laikā saņēmu tik daudz komplimentu no darba devējiem. Tas man patiešām palīdzēja izcelt savas stiprās puses un parādīt savu pieredzi dinamiskākā veidā.
Zasha Swan
Austrālija
Es izmantoju šo pakalpojumu jau dažus mēnešus, un varu droši teikt, ka tas ir būtiski mainījis manu darba meklēšanu. Video pievienošanas funkcija mainīja spēles gaitu, tā ir palīdzējusi mani pamanīt darba devējiem, kuri, iespējams, nav ņēmuši vērā manu tradicionālo CV. Ļoti iesaku!
Aivars Vītols
From Latvija
Man nebija ne jausmas, ka video pievienošana ir iespējama, līdz es nejauši uzgāju šo pakalpojumu, un man jāsaka, esmu pārsteigts. Process bija tik vienkāršs un saprotams, un gala rezultāts bija patiesi profesionāla izskata CV, kas mani atšķīra no citiem kandidātiem. Es jau esmu ieteicis šo pakalpojumu visiem saviem draugiem, kuri meklē darbu!
Jack Brownn
Londona, UK

  Biežāk uzdotie jautājumi​

Sveicināti! Kad esmu izveidojis savu jauno CV, un veicis apmaksu. Cik ilgi, un vai drīkst veidot vairākus CV,  neveicot apmaksu atkārtoti?
Atbilde: Veicot apmaksu, pakalpojums ir pieejams 24 stundas, un tajā laikā drīkst veidot vairākus CV, neveicot apmaksu atkārtoti.

Vai šo jauno CV formātu, kur tiek ievietots arī video, es varēšu ievietot online darba sludinājumu platformā?
Zinu, ka tamlīdzīgās vietnēs un uzņēmumos var būt uzlikti faila apjoma limiti, ko drīkst ievietot un saņemt!

Atbilde: Jā, protams varēs ievietot, jo video, kurš atrodās Tavā CV, glabājās mūsu serverī. Un nekā neietekmēs Tevis izveidotā CV faila apjomu.

Sāc tagad

Atdzīvini savu CV: pievieno savu video prezentāciju un esi pamanīts